• צור קשר

 • בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

 • הטעויות הנפוצות בארגון יום הולדת לבנות  כולנו רוצים שהילדים שלנו יהיו מאושרים ולעזור להם להגשים חלומות. הוא רוצה יום הולדת הישרדות והיא רוצה יום הולדת הכנת סבונים… ואנחנו, רצים ומתכננים עושים הכל במטרה שיהיה מושלם

  אז רגע לפני שאתם סוגרים על יום הולדת החלומות, כדאי לכם לקרוא כיצד להימנע מפלופ.

  הילדה שלך חוגגת יום הולדת ואת רוצה לתכנן לה את מסיבת המסיבות, כזו שתעצים אותה ותגשים לה את החלום. אז רגע לפני שסוגרים חשוב מאוד לתכנן נכון ולתת תשומת לב לפרטים הקטנים שיכולים to make or break את המסיבה. הדבר הראשון שחשוב לזכור הוא התכנון, מדובר בהפקה לכל דבר, יש להיערך ולנהל את המשאבים בצורה יעילה ולא להמתין לרגע האחרון, תכנון נכון מבטיח לנו הצלחה מסחררת.

  ממה להימנע כדי שהמסיבה תהיה הפקה מדהימה?

  בחירת מפעיל לא מקצועי

  אחד האלמנטים החשובים בהצלחת מסיבה היא הפנייה למפעיל/ה. כאשר את פונה למפעיל/ה קחי בחשבון שלהפעיל ילדים זו עבודה ולא תחביב. כיום ישנו היצע עצום של מפעילי ילדים במגוון תחומים, לרבים מהם אין את הניסיון הדרוש בהפעלת ילדים והורים רבים סוגרים הפעלה עם מפעיל לא מתאים ולא מקצועי, טעות שעלולה לעלות כסף רב ועוגמת נפש לכם ולקטנטונת החוגגת.

  חשוב לזכור כי מפעיל מקצועי יודע לגשת לילדים בצורה נכונה, לייצר עימם קשר טוב ולהצליח להשאיר אותם מרוכזים ופעילים במשך כל ההפעלה. ללא ספק לבחירת המפעיל הנכון והמקצועי ישנה חשיבות להצלחת האירוע.

  שימו לב שיש למפעיל/ה מספיק ממליצים, במגוון מקומות, בקשו לדבר עם לקוחות ותכינו רשימת שאלות לשיחה עמם.

  בחירת הפעלה לא מתאימה

  חשב ביותר לסגור מראש את פרטי ההפעלה ולהתאימה לכמות המשתתפים, לגיל הילדים, לרצון החוגגת ולמשאבים, סגירה של הפרמטרים הללו טרם האירוע מבטיחה שקט נפשי. חשוב לוודא שהמפעיל/ה מבין את הרצון והצורך של החוגגת ויש להם את הניסיון המקצועי הנדרש להעביר את ההפעלה על הצד הטוב ביותר.

  לסגור קצוות כדי לא לבכות

  הזמנת הפעלה ליום הולדת לבנות היא בחירה מצוינת, כך אתם יכולים להגשים לה את החלום, אולם כדי שאתם תוכלו לישון טוב בלילות שלפני המסיבה דאגו לסגור עם מפעיל/ה שדואגת לכל הפרטים קטנים כגדולים. חשוב שתורידו מעצמכם כמה שיותר עניינים לוגיסטיים והמפעילים יביאו עמם תפאורה, אביזרים וכל דבר אחר שיום ההולדת צריך לכלול. חשוב לסגור את נושא הקישוטים והחלל בו מתבצעת הפעילות.

  תיעוד ומזכרות

  ארגנתם את יום ההולדת המושלם, הבת שלכם מאושרת ושמחה אבל אופס…שכחתם לצלם! טעות מעציבה במיוחד היא לשכוח לתעד את החגיגה או לשכוח לדאוג למזכרת ממנה. לכן בראש ובראשונה יש להפקיד את עניין הצילום על אדם אחד אחראי, בין אם זה מישהו מטעמכם או אפילו לנסות לקבל זאת כשירות נלווה מהמפעילים. כמו כן, במידה וההפעלה כוללת יצירה – חשוב לוודא שהאורחות כולן מקבלות הביתה את כל התוצרים.

  מה הילדה רוצה?

  אחת מהטעויות הנפוצות הוא חוסר תיאום ציפיות עם הילדה. כל השנים את חולמת על יום הולדת נסיכות והילדה בכלל רוצה לחגוג בסדנת הכנת מוצרי טיפוח, את רוצה להזמין את כל הכיתה והיא רוצה רק את הבנות. כדי למנוע לחץ מיותר דברי איתה ותקבעו את הסגנון והחלום.

  אל תשאירי אותה בצד בעת תכנון המסיבה. כמובן שסעיף זה רלוונטי כאשר הילדה מספיק גדולה כדי להיות שותפה לתכנונים ויכולה להביע את דעתה. רציתם אירוע יום הולדת מעצים, תתחילו בכך שתקשיבו לרצונותיה: מה היא רוצה, כיצד היא רואה את המסיבה ומה הייתה רוצה שתכלול. כמובן שהכל צריך להיות במסגרת התקציב שבניתם לאירוע, כך היא תלמד שצריך להתאים רצון ליכולת וגם שאפשר להגשים חלומות בכל מחיר.

  תכנון מראש

  כפי שכתבתי בתחילה הכל עומד על תכנון נכון. אז אם יום ההולדת מתקרב אל תשאירו דברים לסוף. הימים חולפים מהר ואתם עלולים להגיע לרגע האחרון ולמצוא עצמכם מתוסכלים וילדה אחת עצובה מאוד. חשוב להתחיל עם התכנון לפחות חודש מראש (ורצוי אף יותר מזה), יש לקבוע תאריך שמתאים בלו”ז, לסגור עם המפעיל הנכון, לשריין את המקום ולהודיע להורים שישמרו את התאריך. תכנון מוקדם יסייע לכם להימנע מלחץ מיותר ויעניק לכם מרחב נשימה וזמן להשקיע בפרטים הקטנים.

  יום הולדת לבנות זו סיבה למסיבה. בבננות אנו מזמינים אתכם ליהנות מסדנאות ייחודיות לבנות אשר יהפכו כל מסיבה לבלתי נשכחת. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ואנו נהפוך את יום ההולדת לחוויה מיוחדת במינה!

 • פרטי התקשרות

 • צור קשר